13 Şubat 2014 #2293454

FLO-Ziylan Mağazacılık'ın Ürünleri Elde Dağılıyor

25 Aralık 2013 tarihinde kızıma bir çift çizme aldım, 3. gün sonunda fermuarın tutma kısmı kırıldı. Yoğun bir iş ve seyahat tempom olduğundan ürünü 2-3 hafta sonra ancak mağazaya götürebildim. İncelemeye alacaklarını söylediler. Doğal olarak fermuar değişti ve onarılan ürün 03.02.2014 tarihinde elime ulaştı (Bu arada kızım sömestr tatilini spor ayakkabı ile geçirmek zorunda kaldı).


Ertesi gün ilk giyme girişiminde aynı yer yeniden kırıldı. Müşteri hizmetleri mağazaya gidip ürünü teslim edin, 15-30 günlük inceleme sonucu gereken yapılır diyorlar. Çizme halen sadece 3 kez giyilebilmiş durumda. Kızım koca kışı çizmesiz geçirdi, halen de ne zaman giyebileceği belli değil.

Banu 55 Okunma

Cevaplar

  • Banu17 Şubat 2014

    Flo yetkilileri, yukarıdaki "standart" yazıyı yazmadan bari lütfedip şikayetimi okusaydı! Yaşatılan sorunun vaktime ve enerjime mal olmasının verdiği gerginliğin üzerine Flo müşteri hizmetleri, ezberlediği mevzuat kelimesinden başka bir şey söylemeyip gerginliği arttırırken Brandium mağaza Müdür Kenan Bey'in yapıcı yaklaşımı (müşteri hizmetleri dahil herkesin yapması gerektiği gibi) ve ürünü iade alarak getirdiği çözüm için sadece kendisine teşekkür ediyorum. Ancak bir daha bu Flo'dan ürün almayacağımın ve çevremdekilerin almasına da engel olacağımın tekrar tekrar altını çizerim.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi14 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; Bizleri ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün merkezimize ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış fişiniz ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön