17 Eylül 2013 #2017692

FLO-Ziylan Mağazacılık'dan Aldığım Terlik Kısa Sürede Deforme Oldu!

Viaport FLO-Ziylan Mağazacılık mağazasından 1 Ağustosta satın aldığım Panama Club marka terlik kullandıktan bir süre sonra çapraz bant şekildeki deri kayışları üzerinde soyulma, sağ tekinde bağlantı yerinden açılma oldu ve çapraz bant şekildeki deri kayışları ayağımda yara yaptı. 14 ağustosta teslim ettiğim mağaza hiçbir şekilde ürünü incelenmesi için bıraktıktan sonra tarafıma ulaşıp bilgi vermemiş.


Ben müşteri hizmetlerine mail atarak "Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. "yazısını 12 eylül tarihinde öğrendim , kullanım hatası ne raporda ne yazılı bilgi yok.

Erkan 125 Okunma

Cevaplar

  • Erkan23 Eylül 2013

    Ürün ile ilgili standart cevaplar ürünün kontrol edilmiş olduğuna bile inanmıyorum , 1 ay beni beklettiler eğer bana tatmin edici bir açıklama yapmış olsalardı kabul edebilirdim ama tamamen geçiştirmeye yönelik bir yazı ,ben Satış sonrasında çalışıyorum böyle şaka gibi bir rapor ilk kez okuyorum .

  • Erkan18 Eylül 2013

    "Ürününüzde meydana gelen sorun vurma, çarpma veya sürtünmeye bağlı bir deformasyondur" diye belirtmişsiniz ,üst üste gelen Deri kayışların birbirine sürterek üzerindeki derinin soyulması normal bir durummudur yoksa dizayn hatası ve kalite sorunumudur , soyulma iki kayışın birleştiği çapraz noktada ve bu çok açık bir durum ki dizayn ve kalite hatası var bir üründe keşke ucuz bir ürün alsaydım böyle problem yaşamaz ,yaşasamda çöpe atardım , kaliteli olduğuna inandığım bir ürünün beni mağdur durumda bırakması paramın çöp olması bundan sonra hiç bir ürününüzü almayıcak çevremdekilerede aldırmayacağım ,üründeki bu hatayı her platformda da dile getirip yayınlayacağım .

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Ürününüzde meydana gelen sorun vurma, çarpma veya sürtünmeye bağlı bir deformasyondur. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön