22 Ocak 2014 #2250742

FLO-Ziylan Mağazacılık'dan Aldığım Ayakkabı Ayaklarımı Rahatsız Ediyor

FLO-Ziylan Ayakkabı mağazasının satışını yaptığı ürünlerden biri olan Mytrax 137 kodlu botun ayaklarımı fena halde yara yaptığını belirtmek isterim. Ürünlerini güvenerek aldığım böyle güçlü bir firmaya olan inancım sarsıldı. Durumun düzeltilmemesi halinde Flo'dan bir daha alışveriş yapmayacağımı belirtmek istiyorum.

Muammer 71 Okunma

Cevaplar

  • Muammer25 Ocak 2014

    Flo neden ürünlerinin arkasında değil.

  • Muammer24 Ocak 2014

    Ben satın aldığım ürünün fişini birkaç ay saklamak zorunda değilim.Ayak baş parmaklarım yara oldu.FLO dan satın aldığım üründen memnun değilim.Ürünle ilgili benim ismim ve cep numaramla fayuraya ulaşılabilir.Fiş istemeden çözüm üretmenizi bekliyorum.Ayakkabı her yerden alınır ancak sizi tercih ederek hata etmiş olmak istemiyorum.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; Bizleri ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün merkezimize ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış fişiniz ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön