04 Temmuz 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık Yırtılan Ayakkabıya Kullanıcı Hatası Dedi

Mayıs ayı içinde Flo mağazasından oğluma bir Kinetix marka spor ayakkabı aldım. Oğlum ayakkabıyı bir haftada içinde 2 yada 3 kez giydi, bir akşam okul dönüşü oğlumun ayakkabılarının üst dikişlerinin attığını gördüm ve şok oldum ayakkabıyı incelediğimde sadece üst dikişlerin değil iç astarında soyulduğunu gördüm.


Bir hafta olması nedeniyle ayakkabıyı Flo Taarus AVM mağazasına götürdüm. Binbir nazla ayakkabıyı teslim ettim, fakat 10 gün sonra kullanıcı hatası ve birde rahat rahat kullanma klavuzu önerisinde bulunmuşlar, pes diyorum bir haftalık ayakkabı yazılar olsun aldığınız paraya. Millet 6 ay önce alınan ve hasarı çıkanı değişim yapıyor sizde 1 haftalık ürüne kullanıcı hatası?

Bariş 450 Okunma

Cevaplar

  • Bariş04 Temmuz 2014

    Burada dikkatinizi ürünün 1 haftalık bir ürün olması na dikkat çekmek isterim bir haftada Kagıt olsa zarar gelmez yazıklar olsun sizin müşteri memnuniyeti anlayışınıza çevremdeki herkeze bu konuyu anlatacağım ayrıca sosyal medyadada yayacağım. bu olayı bir haftalık ayakkabı bu hale gelir mi ya..

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi04 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Ürününüz üzerinde ürün inceleme uzmanları tarafından yapılan detaylı incelemeler sonucunda üründe; üretimden ya da üretimde kullanılan malzemeden kaynaklı bir hata tespit edilememiştir. Bu sebeple ürününüzle ilgili olumlu bir karar aktarımı sağlanamamıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön