01 Nisan 2013 #1717495

FLO-Ziylan Mağazacılık Yarım Saatte Deforme!

03 martta aldığım ayakkabıyı giyerek sadece yarım saat yürüyüp eve gittim. eve gittiğimde süet-nubuk gibi olan ayakkabının üzerinde sanki 1 yıldır giymişim gibi parlak kırıklar olduğunu farkettim. hemen ertesi gün mağazaya götürdüm. mağaza bana genel merkeze göndereceklerini ve 35 güne kadar haber geleceğini söyledi.


Ayın 20 sinde mağazadan bana verilen mektubu aldığımda küçük bir şok yaşadım. sözde , yapılan incelemede üretimden kaynaklı bir sorun olmadığı ; üründe kusur niteliği taşıyacak bir durum olmadığı yazıyordu mektupta. yani aldığınız bir ayakkabının yarım saat içinde parlak kırıkları oluşması flo için normal bir durum.

Arzum 34 Okunma

Cevaplar

  • Arzum06 Nisan 2013

    flo hakkındaki sadece yarım saat kullandığım ve deforme olan ayakkabı ile ilgili yorumuma gelen cevabı! sizlerle paylaşmak istedim:Değerli Müşterimiz; Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır.... Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Tüm sosyal medyada bu yapılanı anlatmaktan bıkmayacağım.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön