01 Nisan 2013 #1717133

FLO-Ziylan Mağazacılık Yaları Patlayan Ayakkabıya Kullanıcı Hatası Dedi!

Flo dan Adidas marka ayakkabı aldım 140 tl ye 2 ay kullandım yanları patladı ayakkabının garantiye yolladım 2 ay sonra kullanıcı hatası dediler sinirlendim tekrar yolladım ve benim hatamın ne olduğunu açık şekilde yazılmasını istedim tekrar aynı ayakkabıyı 2 ay sonra yine kullanıcı hatası diye geri gönderdiler. Artık Flo ve Adidas benim için bitmiştir. Çorap bile almam Flo ve Adidas'tan.

Eyup 52 Okunma

Cevaplar

  • Eyup02 Nisan 2013

    1717133 numaralı şikayetime verilen cevap içler acısı. Bir yazı formatı hazırlamışlar herkese aynı cevaplar yazılıyor. Ben 140 tl verip Flo dan Adidas marka ayakkabı aldım ve kenarı 2 ay geçmeden patladı. Benim buradaki hatam ne de kullanıcı hatası diye ayakkabılar geri gönderiliyor. Resmen malzeme kalitesizliginden kaynaklandı. Ve sunu da belirtmek isterim ayakkabılar garantiden gelince Flo tarafından aranmadım 2 kez garantiye yolladım ikisindede sürekli kendi aramalarım sonucu ulaştım.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön