26 Şubat 2016

FLO-Ziylan Mağazacılık Uzmanları Üründe Hata Bulamamış!

Kızıma Tekirdağ FLO-Ziylan Mağazacılık'tan aldığım ve 3 gün giyme sonucu aldığımız ayakkabının hali içler acısı. Bir de maalesef teslimden sonra 21.02.2016 akşam 20.00'de zar zor cevap geldi. 15 iş günü geri cevapsa nerede hak getire. 3 günde bu hale gelen ayakkabı ve arkasında durmayan üretici firma veya bunu satan ve müşterisini mağdur eden bir FLO-Ziylan Mağazacılık var.


Allah aşkına 3 gün giyilen ayakkabının hali bu mu olmalı. Üzerindeki metal 3 ay gitse bari. 3 gün kullanıma gelince toplam 8 saati geçmez. Her şeyi bırakalım gelen cevap kullanım kılavuzu ve aksesuar? Bu metaller sizce aksesuar mı? Aksesuar diyorsanız ben hiçbir şey bilmiyorum.


Aslında Ayakkabı kendi başına giysiyi tamamlayan bir aksesuardır o halde. Böyle cevap mı olur? Resmen yapışkanı iyi olmamış üretim hatasıdır bu. "Ürün inceleme uzmanları" üründe hata bulmamış? Bu uzmanlar 3 günlük ayakkabıyı hediye ediyorum.

Önder 184 Okunma

Cevaplar

  • Önder25 Şubat

    Yazıklar olsun ilgisizlikten bu yana 2 seneyi geçtik.

  • Önder07 Haziran 2017

    Bir yılı geçti arayan soran yok. Bu site hatrına bile aramadılar ya. Hiç birimiz umurlarında değil zaten.

  • Önder02 Aralık 2016

    Gördüğüm en ilgisiz firma... Malının arkasında duramadığı gibi kızımın gözyaşlarının sebebi. O gözyaşlarını para ile ölçmem bile...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön