28 Ağustos 2013 #1979736

FLO-Ziylan Mağazacılık Ürünün Problemli Olduğunu Kabul Etmiyor!

FLO'dan Dockers marka bir bot aldım. Botun üzerinden kendiliğinden oluşan deri lekelenmeleri oluştu. Ürünü 4 kez garantiye gönderdim. Fakat değişim yapılmadan ürün geri gönderiliyor. Mağazadaki personel bile üründe problem olduğunu söylemesine rağmen garantiye gönderildiğinde botta problem olmadığını söyleyip geri gönderiyorlar.


Çağrı merkezi ile görüştüm. Ürün iade geliyorsa yapabilecekleri bir şey olmadığını söylüyorlar. İlk defa deri ürün kullanmıyorum. Bu tür lekeler deri probleminden dolayıdır. Böyle büyük bir firmanın bu şekilde bir müşteri politikası izlemesini anlamıyorum. Müşteri memnuniyeti "0". Bir daha alışveriş yapar mıyım? Tam bir muamma. Standart mesaj değil muhatap istiyorum.

Bünyamin 112 Okunma

Cevaplar

  • Bünyamin22 Haziran 2015

    6. seferden sonra iade çeki verdiler. Demek ki debelenmek zorlamak ve yormak gerekiyormuş. Pazardan ya da köşedeki dükkandan mal almıyoruz. Verdiğiniz malın daha üstünde bir ücret vererek karşımızda muhatap bulabilmek ve kaliteli hizmet almak için para veriyoruz. ISO bilmem kaç belgesini boşverin müşteri odaklı olun.

  • Bünyamin28 Ağustos 2013

    Şikayetim arasında klasik cevap yerine muhatap bulmak istediğimi belirtmiştim. Ama siz yine ISO 10002:2004 den bahsediyorsunuz. Bana bu belgenin karşılığını veremedikten sonra bu belgenin sizde olması bence bir şey ifade etmiyor. Aranarak geri dönüş bekliyorum.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Merkezimize incelenmek üzere gelen ürünler Ürün İnceleme Departmanı’ nda bulunan uzmanlar tarafından incelenmekte olup, sonuçlar nihai sonuçlardır. Ürün ile ilgili verilen kararlar dışında farklı bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön