18 Ekim 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Ürünlerinin Arkasında Durmuyor!

1/5/2013 tarihinde FLO-Ziylan Mağazacılık'tan almış olduğum ayakkabı kısa sürede derisinde deforme meydana geldi. Bu ayakkabıyı FLO şubelerinden birine verdim ancak uzmanlarının yapmış oldu incelemeler sonucunda ayakkabı kullanıcı hatasından dolayı deri ayakkabıdan kalkmış. Bu nasıl oluyor birde mektup göndermişler sabit herkese gönderdikleri metin.


Hiç benim ayakkabımın şikayeti ile ilgili olmayan şeyler yazıyor. Rugan ayakkabıda derinin kavlaması nasıl kullanıcı hatası oluyor. Gönderdikleri mektupta diyorlar ki; üretim ve malzemelerden kaynaklanan hatalar nedeniyle satmış olduğumuz üründe bir kusur oluşması durumunda olası kayıplar firmamız tarafından telafi edilmektedir deniliyor. Siz sözünüzün arkasında durun.

Yakup 59 Okunma

Cevaplar

  • Yakup10 Nisan 2014

    çok kötü

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi21 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Merkezimize incelenmek üzere gelen ürünler Ürün İnceleme Departmanı’ nda bulunan uzmanlar tarafından incelenmekte olup, sonuçlar nihai sonuçlardır. Ürüne uygun bakım ürünlerinin kullanılması rugan derinin daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Ürün ile ilgili verilen kararlar dışında farklı bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön