16 Mart 2013
Yorum Yap
#1688818

FLO-Ziylan Mağazacılık Üründe Yırtık Oldu!

27. 2. 13 günü sitenizden SİP0000781615 sipariş kodu ile 9601Z1356 bej bayan bot alışverişi yaptım. kargolama ve teslimat konusunda öncelikle teşekkür ederim. ürünü 1 mart cuma akşamı teslim aldım. 2 mart günü ürünü kullandım. 3 mart pazar günü botu giyecektim ki bağcık altında kalan dil yada yaka kıylığı (terim olarak ne kullanacağımı anlayamadım) kısmındaki derinin yırtık olduğunu fark ettim.


4443356 dan konuştuğum görevli en az 30 iş günü inceleme sonrası ürünün kullanıcı hatası olmadığı anlaşılınca değişim olabileceğini söyledi. illaki 30 gün yapacaksınız anlaşılan. 1 günlük ürünün kullanıcı hatası olmasını düşünmek art niyetten başka bir şey değil. ürünün yenisini istiyorum.

İşıl 35 Okunma

Cevaplar

  • İşıl22 Mart 2013

    Ürünü 4 mart günü kocaeli merkez flo subenize teslim ettim ancak inceleme süresi 30 iş günü bulmadan sanırım neticelenmeyecek. beklemek sıkıntı değil fakat kampanyada olan bir ürün için bu süre geçerken stoğunun bitmesi durumunda para iadesi istiyorum.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Bizleri ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün merkezimize ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış belgeniz, kredi kartı ekstrası veya kredi kartı slipi ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler