26 Mart 2013 #1706322

FLO-Ziylan Mağazacılık Üründe Oluşan Sorun!

SIP0000812132 Sipariş numarasıyla sizden aldığım ayakkabıyı bugünkü mesaide ilk kez giydim ve baktım ki üst kısmında dikişten açılma başlamış daha ilk günde böyle bir sorunun olmasını sizin gibi kalite ürün satan bir kuruluşa yakıştırmadım bu sorunun ivedi şekilde çözüme kavuşturulmasını talep ediyorum.

Musaf 35 Okunma

Cevaplar

  • Musaf09 Nisan 2013

    444 3 356 numaralı müşteri hizmetlerinizi arıyorum telefondan ulaşılmıyor nasıl bir markasınız anlamış değilim ürünü incelemeniz için gönderdim ne durumda olduğu hakkında bilgi almak istedim fakat ulaşamıyorum müşteri hizmetlerinizin telefonuna.Bundan sonra sizden alışveriş yapmamam gerektiğini öğrendim teşekkürler İLGİSİZLİĞİNİZ için.

  • Musaf27 Mart 2013

    Flo müşteri hizmetleri yetkilisini aradım minimum 15 maksimum 30 gün içerisinde sonuçlanır diyor ürünü gönderdikten sonra bu kadar sürede ne giymeliyim sayın yetkililer bu kadarını düşünememişler 1 veya 2 günden değil 15-30 günlük süre diliminden bahsediyorlar.Demek ki bir daha flo yu tercih etmemeliyim alışverişte bu sonuç çıkıyor buradan.İlk ve son alışverişim bu şekilde sonuçlanmış oldu.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Bizleri ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün merkezimize ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış belgeniz, kredi kartı ekstrası veya kredi kartı slipi ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön