24 Temmuz 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Ürün Tamir Süresi Çok Uzun!

Nike markalı bir ayakkabı aldım ve ayakkabı 3 haftada kenarları açılmaya başladı. Ayakkabıyı götürmeye gittiğimde Düzce şubesi Flo-Ziylan Mağazacılık'da kasiyer bir bayandan laubali tavırlar şeklinde bu ayakkabı kabul olmaz boşuna göndermeyin alaycı tavırla insanı küçümser tavrı bulunmakta.


Ayakkabıyı alırken aynı bayan kasada diğer insanların yanında aynı şekilde rencide eder gibi hareketleri var. Bir yaptı bir şey demedim ama ikincide yaptığı bu hareket kabul edilir değil müşteri memnuniyeti sıfır ve ayakkabı tamir süresi 1 ay olarak işlem yapılıyor. 1 ayda otomobil üretiliyor ney kontol edilecek 1 ay boyunca anlamıyorum. 100***012 nolu Nike ayakkabı aldım 1 ay çok uzun süre. Daha kısa sürede kontrolünü istiyorum.

Samet 136 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi25 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Mağazamızda yaşamış olduğunuz sorun ile bağlantılı olarak ilgili departmanlara bilgilendirmeler yapılmış olup sorunun daha dikkatli ve özenli olması adına gereken uyarıların yetkililerimizce yapılacağı bilgisini size iletiriz. Ayrıca sorun yaşamış olduğunuz ürününüz en kısa süreçte değerlendirmeye alınacak ve değerlendirme sonucu ilgili mağazamız aracılığı ile tarafınıza aktarılacaktır. Bu vesile ile gelişmeleri bilgilerinize sunar, alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön