29 Mart 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Ürün İncelemesi 2 Ayı Bulacak Netice Yok!

09.02.2013 tarihinde üretim hatası olduğunu düşündüğümüz bir iki kullanım sonunda ikiye ayrılan çocuk ayakkabısını mağazaya teslim ettik.İncelemeye gönderildi. 28.03.2013 tarihine geldik ne arayan var ne soran.


Mağazaya sorduk 30 iş günü yasal hakkımız var dediler.Bu süre de dolmasına rağmen mağduriyetimiz devam etmektedir.Sergilenen bu umursamaz tavır mağazaya olan güvenimize zarar vermektedir.Tarafımıza ivedi olarak sonucun bildirilmesini ve mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz.

Serkan 27 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Değerli Müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmış olup konu ile ilgili olarak müşterimize geri dönüş sağlanmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön