16 Eylül 2013 #2014095

FLO-Ziylan Mağazacılık Ürün İadesini Kabul Etmiyorlar!

5 gün önce FLO-Ziylan Mağazacılık'tan ayakkabı aldım. Ayakkabı ayağıma rahatsızlık verdi. Ayağım su topladı. Topuğumu vurdu. Bundan dolayı rahatsız oldum, değiştirmek isteyip mağazaya gittim. Ayakkabı giyildiği için iade kabul etmiyoruz dediler.


Anlamadığım nokta ayakkabıyı kullanmadan ben ayakkabının rahat olup olmadığını nasıl anlayabilirim. Bunu dile getirdiğim halde kabul etmediler. Ayakkabıyı 2 gün kullandım. Tek yaptığım yürümek oldu. Mağaza Pelikan Mall'da FLO mağazası. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Muhammed 83 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed17 Eylül 2013

    Benim için flo bitmiştir o zaman. bu arada bilgilendirme mesajınız için ayrıca tesekkur ederım sagolun.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Talebinizde belirtmiş olduğunuz konuya istinaden üründe yaşanan vurma şikayeti ayakkabının üretim aşamasından kaynaklanan bir durum değildir. Vurma şikayeti ürünün ayak ile uyumsuzluğundan kaynaklıdır. Mağazalarımızda siz değerli müşterilerimize ürünü görerek, beğenerek ve deneyerek alma imkanı sunulmakta olup ayağına iyi uygunluğu sağlayan ürünü almanız tavsiye edilmektedir. Bu nedenle ürününüz ile ilgili bir işlem gerçekleştirememekteyiz. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön