09 Nisan 2013 #1732853

FLO-Ziylan Mağazacılık Ürün Hatası!

FLO ayakkabı Batman Mağazasından aldığım ayakkabının arka kısmında 3 ay gibi kısa bir sürede dikiş kısmından yırtılma (derinin dikiş sebebi ile yırtılması) meydana gelmişti. Mağazaya gittiğimde Mağaza Müdürü Beyefendi bizzat benimle ilgilendi ve ayakkabıyı merkeze kontrol edilmek üzere gönderileceğini bildirdi, gönderildi.


Ziylan Ayakkabıcılık' tan gelen şikayetimin reddi ve ayakkabının doğru kullanımı ile alakalı genel bilgilendirme yazısı vardı. Mağaza müdürü ile konuşmamda kendisinin de bunun bir üretim hatası olduğunu kabul ettiğini, hatta bana ne cevap vereceğini düşündüğünü söyledi. Sonuç olarak ayakkabımı geri almak zorunda kaldım.

Salih 25 Okunma

Cevaplar

  • Salih10 Nisan 2013

    Bu cevabınızdan memnun tatmin olmadım. Ayakkabıyı gören Batman Mağaza Müdürünüzün de firmanız kaynaklı bir hata olduğunu söylediğini de bildirmek isterim. Hakkım olmayan bir şeyi de istemiyorum. Mağduriyetim giderilmemiştir. Teşekkür ederim.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön