20 Nisan 2013 #1754158

FLO-Ziylan Mağazacılık Ürün Değişimi Yapmıyor!

13.12.2012 tarihinde, FLO Mağazacılık Eskişehir Espark AVM'den 369003seri no'lu fatura karşılığında ayakkabı aldım. Bu ayakkabıyı toplam 4-5 kez giydim. Ayakkabının yanlarında açılma oluştu. Ayakkabıyı ilgili şubesine götürerek değiştirilmesini istedim. İlgili şube, değişim yapamayacağını bunun yerine ürünü merkeze göndereceklerini söylediler.


07.04.2013 günü mağazaya gittim. Ayakkabıyı tarafıma teslim ettiler. Ayakkabının gelişi güzel yapıştırılarak tamir olduğunu gördüm. Bunu kabul etmeyeceğimi ve ürünün değiştirilmesini veya paramın iadesini istedim.Ürünü tekrar yolladılar.Ancak ürün yine aynı şekilde mağazaya gönderilmiş.

Anıl 53 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Sizin ürününüzde yaşanan “ Tabanlarda açılma ’’ şikâyeti incelenmiş olup onarım yapılabilecek ürünler arasında yer almaktadır. Üründe müşteri memnuniyeti de göz önünde bulundurularak onarım işlemleri yapılmış ve ürün mağazamıza gönderilmiştir. Ürününüzde değişim ya da iade işlemi yapamayacağımızı bildirir. Konuyu bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön