23 Nisan 2013 #1759026

FLO-Ziylan Mağazacılık Ürün Defosu!

Bu benim flo hakkında ikinci şikayetim bundan önce 7. 2. 2013 tarihinde almış olduğum ürün hakkında idi bu şikayetimde aynı ürün. 26. 03. 2013 tarihinde 0238961 takip numarasıyla gönderdiğim ürünü 22. 04. 2013 tarihinde 0230816 takip numarasıyla tekrar göndermiş bulunuyorum hadi hayırlısı.


İşin ilginç tarafı bana yine aynı yazı gönderilmiş yani sayın bu yazıyı ve bu kontrolü yapan yada yaptığını sanan arkadaş mağazada ürün arızasını gösterdiğim bütün çalışanlar ürün hatalı diyor onlar satan kişiler. bu üçüncü gönderişim bundan sonraki gelişmeye göre sizi tüketici mahkemesine vereceğim yeter paramla rezillik çekiyorum ayıp.

Mustafa 54 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletinizde belirtmiş olduğunuz ürün firmamızın ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde bulunmaktadır. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılır; işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılır. Ürününüz ile ilgili inceleme sonucu en kısa sürede sonuçlanacak ve konu ile ilgili mağazamız aracılığı ile tarafınıza bilgi verilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön