11 Şubat 2014 #2287241

FLO-Ziylan Mağazacılık Tüketiciye Haksızlık Yapılıyor

28.01.2014 tarihinde FLO-Ziylan Mağazacılık Pendorya/Pendik/İstanbul şubesinden aldığım Kinetix markalı botun sağ ayak boğaz kısmının ayak bileğime vurup yara etmesinden ötürü mağazaya 1 hafta içinde geri getirdim ve bu 1 hafta içerisinde botları sadece 2 gün giyebildim.


Mağazaya botları geri getirdiğimde giyilmiş ayakkabının değişiminin mümkün olmadığı söylenip bot incelenmek üzere benden alındı ve 5 gün sonra bana geri dönüldü. Botun üretici tarafından kaynaklanan bir hataya sahip olmadığı ve tüketici hatasından ötürü botun ayak bileğime zarar verdiği söylendi. FLO'ya gelen bütün şikayetlere yanıt olarak bir çözümden öte sadece tüketici hatası olduğunu beyan ediyorsunuz.

Zafer 75 Okunma

Cevaplar

  • Zafer16 Şubat 2014

    size yazmış olduğum şikayete nasiyat değil çözüm istemiştim.siz botu görmeden nutuk çekmişsiniz.botun konçları biri uzun bir kısa yani ürününüz defolu mağazalarınızda defolu ürün sattığınızı bilmiyorduk bilseydik çok dikkatli olurduk.pazardan almıyoruz botu defolu çıksın.

  • Zafer12 Şubat 2014

    size yazmış oldugum şikayete nasiyat deyil çözüm istemiştim.siz botu görmeden nutuk çekmişsiniz.botun koçları biri uzun bir kısa yani ürününüz defolu mağzalarınızda defolu ürün sattığınızı bilmiyorduk bilseydik çok dikkatli olurduk. pazardan almıyoruz botu defolu çıksın.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimize satın alma esnasında ürün kullanım kılavuzumuz ve satış faturası/fişi teslim edilmektedir. Ürün Kullanım Kılavuzumuzda aşağıdaki madde yer almaktadır; “Ayakkabılar ayağa uyum sağlayıncaya kadar ilk birkaç kullanımda ayağı sıkabilir veya herhangi bir yerinden ayağınızı vurabilir. Bu nedenle yeni ayakkabı ile dışarı çıkmadan önce evde giyilerek bir süre daha denenmelidir.“ “Ayakkabı satın alırken mutlaka sağ ve sol teki çift olarak denenmelidir. Ayağa tam uyum sağlayan numara alınmalıdır. Büyük veya küçük numaralı ayakkabı giymek hem ayak sağlığı açısından sakıncalıdır, hem de ayakkabının deforme olmasına neden olur” “Ayakkabınız ayağınıza uygun ölçüde olmalıdır. Ayağınıza küçük veya büyük gelen ayakkabılar erken deformasyon, astar yırtılması gibi sorunlara yol açacaktır.” Satış Faturası / fişinde aşağıdaki ibareler yer almaktadır. “Kullanılmamış ürünlerimizde 30 gün içerisinde değişim yapılmaktadır.” “Satın almış olduğunuz ürünleri üzerinde bulunan kullanım kılavuzuna uygun kullanınız” Siz değerli müşterimize firmamız tarafından yukarıda açıkladığımız gerekçeler nedeniyle yardımcı olunamamıştır. Bilgilerinize sunar, göstereceğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön