19 Mart 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Tüketici Hakları Yok Sayılıyor!

Flo dan 12.01.2013 'te babam için ayakkabı aldık ve ürün arka taraftan ayağını çok fena yara yaptı, bu ayakkabının ilk giyilmesinde görülen vurma değildi, resmen derin bir şekilde oydu ve bir daha da giyemedi, hatta uzun süre ayağı iyileşmedi. aynı ayakkabıyı kardeşim de denedi ve onunda ayağını yara yaptığı için o da kullanamadı.


12.02.2013 tarihinde ürünün iadesini istedim ancak üretimden kaynaklı olmadığı yönünde ürün geri gönderildi.ikinci defa iadesini istedim halen geri dönüş yapılmadı. iki kişi de aynı şikayet görünüyorsa bu ayak yapısından değil ürünün yapısından kaynaklıdır.aynı zamanda tüketici hakkına göre memnun kalınmayan ürün ilk bir ay içinde iade hakkı vardır. iademi istiyorum.

Sevda 40 Okunma

Cevaplar

  • Sevda19 Mart 2013

    Size gelen bir tane şikayet yazısına bile müşteri memnuniyeti açısından değerlendirmemişsiniz. Şikayeti olan herkes haksız, sizin ürünlerinizin hiç bir üretim hatası yok, ki anında cevap yazdığınıza göre ürünü değerlendirmediniz bile muhtemelen. Benim ürünle ilgili şikayetim ayağı vurma değil tabiri caizse oyma şikayetiydi. Tek kişi de olmadığı için ayakla uyum problemi diyemezsiniz. öyleyse bile demek ki ayakla uyum sağlayacak ürünler üretmiyorsunuz. şikayetimi bildirmeye mağazaya gittiğimde bir çok insanın iade istemesinin de sizin üretim sorununuzla bir alakası olamaz sanırım dimi! Otomatik olarak bütün şikayetlere ret cevabı veriyorsunuz. Bu da güvenilirliğinizi düşürüyor. tüketici haklarına başvuracağım ve asla mağazanızın kapısından bile adımımı atmayacağım ve çevremdeki insanları da mağazanızdan alışveriş yapmamaları yönünde uyaracağım.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Talebinizde belirtmiş olduğunuz konuya istinaden üründe yaşanan vurma şikayeti ayakkabının üretim aşamasından kaynaklanan bir durum değildir. Vurma şikayeti ürünün ayak ile uyumsuzluğundan kaynaklıdır. Mağazalarımızda siz değerli müşterilerimize ürünü görerek, beğenerek ve deneyerek alma imkanı sunulmakta olup ayağına iyi uygunluğu sağlayan ürünü almanız tavsiye edilmektedir. Bu nedenle ürününüz ile ilgili bir işlem gerçekleştirememekteyiz. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön