20 Şubat 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Topukları Erimeye Başladı!

Bakırköy Flo'dan bot aldım ve henüz 3. giymemde topukları erimeye başladı, hemen geri götürdüm, incelemeye gönderildi, iki hafta sonra takip formum ile gittiğimde satış danışmanı formu aldı ve mağaza içinden birine verip "depodan bunu getirirmisin" dedi, gelen kutunun içine elindeki formu koyup önüme bıraktı, hiç bir şey söylemeden ve hiçbir açıklamada bulunmadan, "bu ne anlama geliyor " dedim.


"Firma red vermiş size, yani üretim hatası yok herhangi bir anormallik yok" daha iki-üç defa giydiğim botun topukları erimeye başlıyor ve üretim hatası yok deniyor bu nasıl bir anlayış. flo, her şikayete kibarca red cevabı veriyor, paramı helal etmiyorum .Bir daha flonun önünden bile geçmem.

Serpil 64 Okunma

Cevaplar

  • Serpil21 Şubat 2013

    Ben şikayetimi sizden olumlu bir yanıt almayacağımdan emin olarak yapmıştım zaten, verdiğiniz bütün cevaplarda sizin asla bir üretim hatanız olamaz, buradaki 1200 den fazla kullanıcı haksız ve hatalı. Nede olsa ben aldığım bütün ayakkabı,çizme, ve botlarımı 3. defa giymeye kadar sürte sürte yürüyorum topuklarını eritmek için, ama şunu anlayamıyorum 100 e yakın ayakkabımın hiç birinin topuğunu eritmeyi başaramadım da sizden aldığım bu son botun topuklarını 3. giymemde eritebildim ya helal olsun bana, böyle dalga geçer gibi açıklamalar yaparak müşteri memnuniyeti sağlamaz, bol bol müşteri kaybedersiniz, kaybettikleriniz buradaki yazılardan açık ca ortada zaten .

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Firmamızın satış sonrasında arızalı ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci bulunmaktadır. Tarafımıza ulaşan tüm ürünler İnceleme Uzmanlarımız tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Yapılan değerlendirmelerde üretim yada malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır.Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirime konu olan üründe yukarıda belirtilen kriterler içerisinde değerlendirmeye alınmıştır. Yapılan inceleme işlemlerinde kusur niteliğini taşıyacak üretimsel bir hata ile karşılaşılamamış olup topuklarda oluşan erime sürtünmeden kaynaklanmaktadır. Bu nedenle üründe işlem yapılamayacağını bildirir, müşterimize göstereceği anlayış için teşekkür ederiz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön