03 Eylül 2013 #1992038

FLO-Ziylan Mağazacılık Tabanı İkiye Ayrıldı!

FLO-Ziylan Mağazacılık Cevahir mağazasından Polaris marka %100 deri sandalet aldım. Ancak 3 ay sonra tabanından ikiye ayrıldı. Müşteri hizmetlerine çözüm yolu sorduğumda fatura veya fiş olmazsa bir işlem yapılamayacağı söylendi. 3 ay boyunda ben fatura saklamak zorunda mıyım?


Dayanıklı ve kaliteli diye özellikle FLO'dan satın aldığım ürünün böyle bir sorun çıkaracağını bilsem saklamaz mıydım? FLO sattığı ayakkabıyı tanımıyor mu? Bilgisayar sistemleri de mi yok? Çok güvendiğim bu mağazayı sanırım artık tercih etmeyeceğim.

Semra 59 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. 4077 Sayılı Tüketici Kanunu’ nda ve 54 No’ lu KDV Genel Tebliği’nde de aktarıldığı üzere üzere satış işlemlerine ait fişin ibraz edilemediği durumlarda ürünlerle ilgili herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön