15 Mart 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Tabanı Çıktı!

Sizlere flo-ziylan mağazacılığı yapmış olduğu büyük ayıbı paylaşacağım.13.01.2013 tarihli ankamall flo'dan lumberjack marka bot aldım.3 kere giymemin sonucunda her iki çiftinden de taban çıkması ve yanlarda açılmalar oldu. 22.02.2013 tarihinde almış olduğum mağazaya götürdüm. ürün inceleme forumu dolduruldu ne gerek varsa 40 günlük botu incelemeye orasını da geçtik.

İnceleme forumunda tadilat istemiyorum notunu düşmeme rağmen bugün aradım mağazanın müşteri hizmetlerini ürününüz kullanıcı kaynaklı hatadan dolayı tadilat yapılmıştır mağazamızdan alabilirsiniz denildi. böyle bir ayıplı malı tüketiciye yüklemenin mağazaya ne faydası var. kesinlikle ciddiyetsiz bir firma flo. hiçbir ürün almayacağım.

Fatih 39 Okunma

Cevaplar

  • Fatih19 Mart 2013

    DÜNYANIN HİÇBİR YERİNDE 40 GÜNLÜK BİR BOTU YAPIP ONARDIM DİYE SANKİ MALININ ARKASINDA DURUYOMUŞ GÖZÜKEN BİR BİRMA GÖRMEDİM GÖRMEKTE MÜMKÜN DEĞİL.SANDALET BİLE OLSA TABANI ÇIKMAZ YAHU NEYİN PEŞİNDESİNİZ BOT ALIYORUZ ARKADAŞ KIŞIN ZOR KOŞULLARDA GİYELİM DİYE SAÇMA SAPAN İŞ YAPIYORSUNUZ.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Sizin ürününüzde yaşanan “ Yanlarda açılma ’’ şikâyeti incelenmiş olup onarım yapılabilecek ürünler arasında yer almaktadır. Üründe müşteri memnuniyeti de göz önünde bulundurularak onarım işlemleri yapılmış ve ürün mağazamıza gönderilmiştir. Ürününüzde değişim yâda iade işlemi yapamayacağımızı bildirir. Konuyu bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön