19 Şubat 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Tabanı Çatladı!

Ayakkabımın garanti süresi dolmadığı halde ayakkabımın tabanı çatladı. ayakkabımı mağazaya götürdüm mağaza yetkilisinin cevabı şu -:bu ayakkabı büyük ihtimalle iade alınmaz: neye göre karar veriyor bu yetkili kendisi bilir kişi mi acaba?

Ayakkabının tabanı çatlamış daha ne olması lazım ayakkabıda. demek ki flo mağazası bütün ayakkabılara böyle yapıyor peşinen ayakkabının iade alınmayacağını söylüyorlar ayakkabı ister hatalı olsun ister olmasın. ayrıca bu karara itiraz ediyorum neye göre iptal kararı veriyorsunuz bi cevabı yok tüketici haklarına gideceğim bu işinde peşini bırakmayacağım.

Ahmet 30 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Mağazalarımızda satışa sunulan ürünlerde garanti adı altında bir uygulama bulunmamakta olup firmamızın satış sonrasında arızalı ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci bulunmaktadır. Tarafımıza ulaşan tüm ürünler İnceleme Uzmanlarımız tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Yapılan değerlendirmelerde üretim yada malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır.Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirime konu olan 176586 takip numaralı formla tarafımıza üründe yukarıda belirtilen kriterler içerisinde değerlendirmeye alınmıştır. Yapılan inceleme işlemlerinde kusur niteliğini taşıyacak üretimsel bir hata ile karşılaşılamamıştır. Bu nedenle üründe işlem yapılamamaktadır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön