11 Eylül 2013 #2006278

FLO-Ziylan Mağazacılık Tabanı Açıldı!

Ordu FLO-Ziylan Mağazacılık'tan aldığım Adidas neo ayakkabın önce burun kısmında yırtılma başladı. Kullanmaya devam ettim. Ancak bu sefer tabanında açılmalar oldu. Adidas yazısı düştü ve ayakkabının burnunda koca bir delik oluştu. İstanbul Maltepe Carrefour'da bulunan FLO'ya teslim ettim. Gayet güzel ilgilendiler.


Ancak gelen cevap kullanıcı hatası. Burada FLO-Ziylan mağazasından şikayetçi olmamın sebebi satarım geçerim tavrıdır. Bir ürünü sadece satmak ve şikayet olduğunda da üretici firmaya göndermek değildir. Kendi inceleme kurulları da olmalıdır. Üretici firmadan geri dönenleri de incelemelidir. Biz FLO mağazası güvencesi ile ürünleri alıyoruz. Müşteri memnuniyeti sağlamalarını rica ediyorum.

Beytullah 80 Okunma

Cevaplar

  • Beytullah12 Eylül 2013

    İlginize teşekkür ederim.FLO mağzanıza yeniden başvuru yapacağım. Değerlendirmenizin doğru olacağına inanıyorum.Konu ile ilgili takibinizi sürdüreceğinizi düşünüyorum. Saygılarımla. İyi günler dilerim.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Tarafımıza aktarmış olduğunuz bilgilere istinaden talebiniz doğrultusunda ürününüz tekrar incelenebilir. Bu nedenle ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün satış fişi ile birlikte merkezimize Ürün İnceleme Birimi’ne ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış belgeniz ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön