19 Nisan 2013 #1752910

FLO-Ziylan Mağazacılık Tabanı 2. Kez Açıldı!

İnternetten aldığım Flo marka erkek ayakkabısının tabanı daha 1 ay giymeden açıldı. Ayakkabıyı Bursa Korupark Flo şubesine teslim ettim. 1 ay sonra tamir edilip geri verildi ve 1 hafta geçmeden tabanı tekrar açıldı.

Ferdi 77 Okunma

Cevaplar

  • Ferdi30 Mayıs 2013

    Flo'dan bir bay ayakkabısı almıştım.1 ay olmadan tabanı açıldı sonra Korupark şubesine teslim ettim 1 ay sonra geldi,bir hafta giydim tabanı tekrar açıldı,tekrar Korupark şubesine teslim ettim 1 ay sonra tamir edilip tekrar geldi ve yanında da bana bir mektup yazmışlar.Ben bu mektubu okuyunca adeta sinir krizi geçirdim.Mektupta UZMANLARIMIZIN incelemesi sonucu ayakkabıdaki arızanın kullanım koşullarına bağlı olduğu yazıyor.Ben bu ayakkabıyla spor yapmadım futbol oynamadım,sadece işe giderken giydim ve oturarak çalışıyorum.Bu ayakkabıdaki arızanın üretimden kaynaklandığını anlamak için bence UZMAN veya mühendis olmaya gerek yok.Benim gibi 30 yıl ayakkabı giymek yeterli bence.20 TL ye pazardan ayakkabı aldım 5 aydır giyiyorum taş gibi,sizden 80 TL ye ayakkabı alıyorum 1 ay giymeden açılıyor.Bence bu mektubu bana hiç yollamasaydılar daha iyiydi.

  • Ferdi20 Nisan 2013

    Ayakkabıları dün akşam Bursa Korupark Şubenize teslim ettim.Takip No:127401. Ayakkabıların tekrar tamir edilip bana verilmesini kesinlikle kabul etmiyorum,çünkü 3. kez aynı sorunu yaşamak istemiyorum.Paramın iadesi olursa sevinirim olmazsa değişim talep ediyorum.Lütfen en kısa zamanda bu sorunu halledebilirmisiniz,tekrar 1 ay beklemek istemiyorum.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Tarafımıza aktarmış olduğunuz bilgilere istinaden talebiniz doğrultusunda ürününüz tekrar incelenebilir. Bu nedenle ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün merkezimize Satış Sonrası Hizmetler Birimi’ne ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış belgeniz ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön