12 Eylül 2013 #2008247

FLO-Ziylan Mağazacılık Tabanda Açılma!

25.05.2013 Tarihinde FLO-Ziylan Mağazacılık Şirinevler şubesinden satın almış olduğum Puma marka spor ayakkabının tabanında açılma oldu. Ürünü değişim için tarafınıza gönderdiğimde ise kullanıcı hatası olarak geri dönüş yapıldı ancak düzgün kontrol yapılmadığı kanaatindeyim.


Ekteki resimlerde ürünü ve tarafıma bildirilen bildirgeyi görebilirsiniz. Ürünü alırken 6 ay garantisi olduğu belirtilmişti ancak şuan verdikleri cevap 6 ay incele süresi var deniliyor. Ürünü Puma kontrol etti denildi. Ekteki rapora bakarsanız FLO'nun raporu olduğunu göre bilirsiniz..

Uğur 48 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sayın Uğur Demir Öncelikle Flo' yu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Flo mağazalarımızda ve internet sitemizde siz değerli müşterilerimize satışa sunmakta olduğumuz Puma marka ürünlerin inceleme işlemi. Flo Ürün İnceleme Uzmanları tarafından yapılmaktadır. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp, işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön