07 Ocak 2017 #7441568

FLO-Ziylan Mağazacılık Su Teknesi Gibi Bot

19.11.2016 tarihinde Tekirdağ Tekira FLO mağazasından almış olduğumuz bot en ufak yağmurlarda bile özellikle sol bot aşırı su geçiriyor. Hava soğuk olursa ayağımı hissetmiyorum. Mağazaya durumu ilettiğimde, bu botun waterproof özelliği olmadığı söylendi. İsterseniz bu kış günü 21 iş günlüğüne incelemeye gönderelim dediler. Büyük ihtimal sorun çıkmayacaktır diye de eklediler. Yani ben bu soğukta yaklaşık 1 ay botsuz kalacağım ve hiçbir sonuç alamayacak mıyım? Doğal olarak bende incelemeye gitmesin dedim.


Waterproof özelliği olmamasına rağmen, sağ bot su geçirmiyorken sol tarafın o kadar çok su geçirmesi normal bir durum değil, botta sorun olduğu kesin. Sol ayakkabıyı incelediğimde iç kısmının arkası ve sol yan tarafında açılma gördüm. Para veripte karşılığını alamamak ve mağdur durumda kalmak üzücü, yakışmadı FLO. Bir daha FLO'dan ayakkabı almayacağım orası kesin.

Onur 143 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi09 Ocak 2017

    Değerli Müşterimiz, Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp, işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise; hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün mağazalarımız aracılığıyla merkezimize ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış belgeniz ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Flo Müşteri Hizmetleri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön