03 Eylül 2013 #1991819

FLO-Ziylan Mağazacılık Spor Ayakkabısı Ayakta Ağrı Yapıyor!

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan bayram öncesi aldığım Mytrax marka spor ayakkabıyı giymeye başladıktan sonra ayakkabının her ikisi de içe doğru yamuldu ve yürürken sanırım tabanıda çok dar olduğundan ayaklarımın tabanlarında ağrı yaptı. Ayakkabılar resmen genişledi ve içe yamuldu. (Bu arada ayaklarımda bir yamukluk problemi yok). (Yürürken ördek gibi oluyorsunuz)


Birde içindeki taban astarı ayakkabıdan daha büyük kesilmiş. FLO'ya ayakkabıyı götürdüğümde RED cevabı verildiğini söylediler. Üründe problem olduğunu kabul etmediler. Ben bu ayakkabıları çöpe atacağım.

Murat 863 Okunma

Cevaplar

  • Murat18 Eylül 2013

    FLo Mytrax markasını satmamalı yada ürünlerinin arkasında durmalı.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Tarafımıza aktarmış olduğunuz bilgilere istinaden talebiniz doğrultusunda ürününüz tekrar incelenebilir. Bu nedenle ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün satış fişi ile birlikte merkezimize Ürün İnceleme Birimi’ne ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış belgeniz ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön