02 Eylül 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Sözde Kullanıcı Hatası!

15/04/2013 tarihli 145356 fatura numaralı babet ayakkabıyı eşime aldım. Fakat 19/08/2013 tarihinde kumaşının yırtılmasından dolayı Gültepe mağazasına teslim ettim. 31/08/2013 tarihinde 'kullanıcı hatası' sebebiyle red kararı verildiğini söylediler.


Toplamda 1 hafta 10 günlük bir kullanma süresinde nasıl bu kadar çabuk yırtılabilir? Mağazayı aradığımızda kendilerine ait 26 maddelik bir dökümana göre değerlendirme yaptıklarını söylediler. Yıllardır ayakkabılarımızı temin ettiğimiz FLO-Ziylan Mağazacılık'a bu sudan sebeple müşteri haklarını gözardı etmelerinden dolayı kınıyorum ve bir daha adımımı atmayacağım.

Ülker 60 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Tarafımıza aktarmış olduğunuz bilgilere istinaden talebiniz doğrultusunda ürününüz tekrar incelenebilir. Bu nedenle ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün satış fişi ile birlikte merkezimize Ürün İnceleme Birimi’ne ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış belgeniz ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön