13 Nisan 2013 #1740445

FLO-Ziylan Mağazacılık Sorunum Çözülmedi!

Daha önce yazdığımız şikayet üzerine flo dan şöyle bir yazı aldım: "vurma şikayeti ürünün ayak ile uyumsuzluğundan kaynaklıdır. mağazalarımızda siz değerli müşterilerimize ürünü görerek, beğenerek ve deneyerek alma imkanı sunulmakta " Şimdi flo ya soruyorum:


1- Bu ayak vurma sorunu nasıl bir sorun ki sağ ayakta yok da sol ayakta var.
2- Müşteriye ürünü göstermeden, denetmeden ve beğendirmeden satan firmalar var mı ki böyle bir şey yazıyorsunuz.

3- Ürünün ayak ile uyumsuzluğunu nasıl anladınız? siz ayakkabının vurduğu ayağı gördünüz mü? siz ayak uzmanı mısınız ki ayağın ayakkabıya uymadığını söylüyorsunuz. Sizin ürününüzden kaynaklanan sorunumu çözmenizi bekliyorum.

Muharrem 26 Okunma

Cevaplar

  • Muharrem17 Nisan 2013

    2 ayrı mail adresimde kayıtlı olan 584 kişiye FLO ile ilgili şikayetimi mail olarak göndereceğim. tavsiye olarak da sakın FLO dan bir şey almayın diyeceğim. bakalım bu süreçten kim zararlı çıkacak. BARİ İSMİNİZİ FLO YERİNE FİYASKO DİYE DEĞİŞTİRİN Kİ TUTARLI OLASINIZ. bu cğmlelerden vazgaçtiğim zannedilmesin. şimdi de tüketici haklarına şikayet edeceğim. vay haber vermedin demeyin!!!!

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi15 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Merkezimize incelenmek üzere gelen ürünler Ürün İnceleme Departmanı’ nda bulunan uzmanlar tarafından incelenmekte olup, sonuçlar nihai sonuçlardır. Ürün ile ilgili verilen kararlar dışında farklı bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön