03 Nisan 2013 #1723045

FLO-Ziylan Mağazacılık Ses Çıkaran Kınetıx Botlar!

01. 12. 2012 Tarihinde Gaziosmanpaşa Flo mağazasından 1 çift Kınetıx bot aldım işimden dolayı 4 ay içinde toplam 1 ay giydim yada giymedim 2. ayda botlarım garip bir gıcırtı sesi çıkarmaya başladı ses gün geçtikçe artmaya insanların garip bakışlarına maruz kalacak şekil aldı şikayetimi bildirmek için mağazaya gittim.


Tabi biz safız ya biz şikayet etmek ne demek suratlar hemen düştü müşteriye karşı 2 kez kontrol edilmek üzere teslim alındı kullanıcı hatası diye geri geldi zaten kendileri kesinlikle suçlu değil burada tam 1352 şikayet almış ve hiç hataları yok, benim anlayamadığım ben bu ayakkabıya ne yapmışım ki sanki botun içinde kurbağa var ötüyor nasıl giymişim ben cevabını bulamadım.

Murat 1.357 Okunma

Cevaplar

  • Murat05 Nisan 2013

    Sayın şikayet var yetkilisi bu flo mağazasının neden bu kadar duyarsız ve anlayışsız olduklarını yardım yerine köstek olduklarını sorabilirmisiniz ama cevap ne gelecek ben yazayım Firmamızın satış sonrasında arızalı ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci bulunmaktadır. Tarafımıza ulaşan tüm ürünler İnceleme Uzmanlarımız tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Yapılan değerlendirmelerde üretim yada malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır.Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır bunu yazacaklar çünkü ellerinde başka yazı yok detay yok çalışanların çoğu eğitimsiz ben bunların iso aldıklarındanda şüpeliyim ne için bunlara iso belgesi vermişler müşterileri enayi yerine koymak içinmi lütfen bunları sorarmısınız.

  • Murat04 Nisan 2013

    Ben sizin mağazanıza ilgi göstermedim ve teşekkürünüzüde istemiyorum müşteri memnuniyetiniz buysa yerin dibine batsın sattığınız üründen dolayı zaten sinirliyim yaptığınız sözde incelemeyede inanmıyorum dürüstlüğünüze de inanmak çok zor 119 tl yede ihtiyacım yok sadece sizlerin müşterilerinize saygısız ve hatanızın bedelini müşteriye çıkarmanıza öfkeliyim sonuçta ne ben 119 liraya zengin olurum nede fakir olurum ben bunlara bu parayıda helal etmiyorum,müşteri memnuniyeti dedikleride herhalde müşteri kandırma bölümü besbelli ki adil davranılmıyor,adaletleri varsa telefon numaram var arasınlar ben çok aradım maalesef başından savmak için ordan oraya aktarıyorlar ve çözüm üretemiyorlar ben soruyorum bu bot neden bu kadar ses çıkarıyor sebebini bildirsinler yemin olsun bir daha arayıp sorarsam şikayetvar sayfasına yapılan 1353 adet şikayetin hepsinde yukarıdaki tarafıma gönderilen oyalama yazısı bir tanesi değişik olsun ama yok kilişeleşmiş bir yazıyı tüm sorunla gelen müşteriye göndermek boşuna kağıt arcamak yada mail atmak çözüm yok.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Firmamızın satış sonrasında arızalı ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci bulunmaktadır. Tarafımıza ulaşan tüm ürünler İnceleme Uzmanlarımız tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Yapılan değerlendirmelerde üretim yada malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır.Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirime konu olan üründe yukarıda belirtilen kriterler içerisinde değerlendirmeye alınmıştır. Yapılan inceleme işlemlerinde kusur niteliğini taşıyacak üretimsel bir hata ile karşılaşılamamış olup bu durum müşterimize de aktarılmıştır. Üründe işlem yapılamayacağını bildirir, müşterimize göstereceği anlayış için teşekkür ederiz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön