22 Ocak 2014 #2249943

FLO-Ziylan Mağazacılık Sattığı Ürünün Arkasında Durmuyor

Yaklaşık 2 ay önce Carrefour Bayrampaşa şubesinden aldığım markalı 3 çift ayakkabıdan bir tanesinde açılmalar oldu. Verilen fişteki kod ile ürünün tutmadığını bahane ederek yaklaşık 20 gün boyunca sonuç alamadım ben firmaya tarafıma verilen fişleri, ayakkabıyı, orijinal kutusunu, ürün üzerindeki etiketleri bile bildirmeme rağmen kolayca barkod numarasından sonuca ulaşmak yerine ilgi göstermeyip sattığı ürünün arkasında durmamıştır. Yapılan işlemlerin şekli ve kalitesi FLO gibi bir mağazaya yakışmıyor.

Ömer 40 Okunma

Cevaplar

  • Ömer24 Ocak 2014

    Ben anlatamıyorum sanırım benim elimde bana verilen fiş var elemanınızın yapmış olduğu yanlışın sonuçlarını ben ödemek zorunda değilim onun haricinde ürünle ilgili tüm bilgiler var zahmet edip barkod numarasından bakmıyorsunuz bile ne diyeyim devletin kanununun arkasına saklanıp aynı cevabı vermek herkese çokta doğru değil ( pazardan alsam satan adam eline alır bakar daha fazla ilgi gösterir )

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. 4077 Sayılı Tüketici Kanunu’ nda ve 54 No’ lu KDV Genel Tebliği’nde de aktarıldığı üzere satış işlemlerine ve ürüne ait fişin ibraz edilemediği durumlarda ürünlerle ilgili herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön