16 Şubat 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Sattığı Ürüne Sahip Çıkmıyor!

2012 yılında FLO Bandırma Mağazasından Sezon sonunda Aldığım ürünün çok yağışlı hava olmaması sebebiyle en fazla 3 defa kullandığım ürünü ertesi yıl kış aylarında kullanmak üzere köşeye kaldırdım. 2013 yılında bir yağmurlu günde ayakkabıyı kullandığımda ayakkabının sol çizmenin su aldığını fark ettim.


Firmaya durumu bildirdiğimde kullanıcı hatası olduğunu belirttiler. İlla ayakkabıyı aldığımızda elbise gibi çekiyor mu diye suya mı bastırmak mı gerekli. Benim bildiğim çizme kışın giyilir, ama mantık tam zıt sanırım flo'da. İlaveten en fazla 3 defa kullanıldıktan sonra bir sıkıntıyı fark ederseniz kullanıcı hatası oluyor sanırım. Bu konuda flo tarafından mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Betül 30 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz , Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde su geçirme şikayeti ile tarafımıza iletmiş olduğunuz ürününüz değerlendirilmiş olup; üründe kusur niteliği taşıyacak bir sorunla karşılaşılmamıştır. Üzerlerinde ‘SU GEÇİRMEZ veya SUYA DAYANIKLI ÖZELLİKTEDİR’ (water resistant/water prof,goretex vb. ) ibaresi ve benzer bir ifade bulunmuyorsa yağmur ve kar suyunu (veya yoldaki göletlerdeki suyu) çekebilir.Bu durum üretim hatası sayılmayıp kullanımı sırasında su itici sprey kullanılabilir.Ayrıca satış belgenizin arkasında yer alan kullanım kılavuzunda bu bilgilere yer verilmektedir. Yukarıda belirtmiş olduğumuz nedenlerden dolayı ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir,anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön