07 Mayıs 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Sattığı Mala Sahip Çıkmıyor!

Flo capitol mağazasından aldığım ayakkabı üst taraftan ikisi birden yırtıldı , ayakkabıyı mağazaya götürdüm bana incelenecek dediler, ayakkabı incelendi ve geldi bana hatanın bende olduğunu söylediler, ben 35 senedir ayakkabı giyiyorum ve ilk defa ayakkabı üst taraftan yırtıldığını gördüm , insanların saf yerine koyuyorlar flo mağzası sattığı mala sahip çıkmıyor.

Paşa 44 Okunma

Cevaplar

  • Paşa13 Mayıs 2013

    ayakkabınız çok adı bır malzemeden yapılmış ve derının üstünden yırtıldı. şımdı dıyorsunuzkı ayakabıda hata yok pazardan alınan ayakkabı bıle üst tarafından yırtılmaz .sızlerı her yerde ne kadar kötü mal sattığınızı ve sattığı mala sahıp çıkmıyor dıye şikayet edecem ve kötülüyecem ve bırdahada mağazanızın önünden bıle geçmıyeceğim. üç kuruşun hesabını yapan sız mağaza sahıplerıne ayakkabılarımıda hedıye edıyorum.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön