20 Şubat 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Satış Sonrası Ürünü Sahiplenmiyorlar!

Eşofman takımını Erzincan flo mağazasında aldım. ürün yaklaşık olarak 4 gün sonra bilek kısmında yırtılma ve ceplerinde dikiş hatası olduğunu fark ettim. mağazaya gittiğimde haftası bile tamamlanmayan ürünün değişimini istedim. ürünü inceletmeye göndereceklerini söylediler. vaktim olmayınca göndermedim.


Bir ay içinde kayseri forum flo mağazasına verdim. şuan 3 kez aynı şikayet 0231955 takip numarasıyla gönderiyorum. ilk 2 gelen cevapta standart zarfı verdiler müşteri hatası haklı olduğum gerekçesiyle 3 kez gönderdim muhtemel aynı cevap gelecek. ürünün hiç hatası yok mu kusursuz mu? bu standart cevapları yazmayı bırakıp ta kurumsallaşmış bir firma olarak ürününüze sahip çıkın.

Adem 30 Okunma

Cevaplar

  • Adem29 Ağustos 2013

    Satıştan sonra kendi ürünün sahiplenmeyen bir firmayı bir daha tercih etmem

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim yada malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır.Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. İnceleme amaçlı olarak gönderimde bulunduğunuz ürünlerde bu kriterlerde incelemeye alındıktan sonra çıkan sonuç tarafınıza aktarılmıştır. 0231955 takip numaralı form ile yapacağınız gönderi de bu kriterler içerisinde değerlendirmeye alındıktan sonra çıkan sonuç tarafınıza aktarılmış olacaktır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön