14 Şubat 2013 #1630475

FLO-Ziylan Mağazacılık Satış Sonrası Hizmet Yok!

Flodan aldığım botun daha 1 hafta giydiğimde sağ topuğunun çıktığını gördüm. firmaya götürdüm yapıldı diyerek geri aldım ancak 15 gün giyildikten sonra tekrar aynı şikayet tekrar götürdüm en geç 15 gün içinde içinde teslim ederiz dediler.


1 ay oldu ürün yok üstelik müşteri hizmetlerini defalarca arayıp bu ürünü istemediğimi belirttiğim halde aldığım cevap isteğinizi kayıt ediyorum ürününüz inceleniyor sanki uzay mekiği inceliyorlar bu konuda flodan şikayetçiyim soğuk havalarda çok mağdur oldum.

Ayse 70 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi14 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Sizin ürününüzde yaşanan “ Topukta deformasyon ’’ şikâyeti incelenmiş olup onarım yapılabilecek ürünler arasında yer almaktadır. Üründe müşteri memnuniyeti de göz önünde bulundurularak onarım işlemleri yapılmış ve ürün 11/02/2013 tarihinde mağazamıza gönderilmiştir. Ürününüzde değişim yâda iade işlemi yapamayacağımızı bildirir. Konuyu bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön