15 Aralık 2016 #7216805

FLO-Ziylan Mağazacılık Satış Sonrası Destek Yokmu?

2016 Şubat ayında Kayseri Forum Alışveriş Merkezinde bulunan FLO mağazasından 110 TL değerinde bir bot satın aldık. Bot, maksimum 2 ay kullanıldı. Yağışların başlamasıyla birlikte yeniden kullanılmak üzere raftan indirilen ürünün ilk kullanımda su aldığını fark ettik. İncelediğimizde ise, botun tabanının birkaç yerinden ve üstelik sağ ve sol olmak üzere her ikisinin de yırtılmış olduğunu fark ettik.


Durum üzerine mağazaya ürün fişiyle birlikte gittiğimizde satış sonrası desteğin yalnızca 6 ayla sınırlı kaldığını öğrendik. Müşteri hizmetlerini aradığımızda ise herhangi bir çözüm önerisi sağlanmadı. Telefonda, müşteri temsilcisine "ne yapalım" sorumuza adam akıllı bir cevap verilmediği gibi "çöpe mi atalım" sorusu ise yanıtsız bırakıldı. Ürününün arkasında durur düşüncesiyle alışveriş yaptığımız bu markanın, ürününün arkasında durmadığını da böylece öğrenmiş olduk.

Yavuz 343 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz15 Aralık 2016

    Peki, demek ki FLO mağazalarının artık önünden dahi geçmeyeceğiz.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi15 Aralık 2016

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızdan alınan ürünler için satış sonrası hizmet sürecimiz 6 aydır. Bu sürenin aşılmış olması nedeniyle tarafımızdan ürüne müdahale edilemeyeceği bilgisini paylaşmak isteriz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Flo Müşteri Hizmetleri Birimi 444 3 356

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön