09 Eylül 2013 #2000783

FLO-Ziylan Mağazacılık Satılan Ürünü Geri Almıyor!

07. 06. 2012 tarihinde FLO-Ziylan Mağazacılık ve pazarlama A. Ş. bağlı şubeden Dockers 212581 M 5005 Siyah Ayakkabı aldım. Çift ayakkabının her ikisi 20013 Mayıs ayında tabanın yırtıldığını ve ayakkabı kullanılmayacak durumda olduğundan FLO ayakkabı mağazasını aradım. Benden faturayı istedi fakat faturayı bulamadığımı beyan edince kabul edemeyeceklerini söylediler.


06. 09. 2013 tarihinde faturayı buldum. Telefonla aradığım mağaza/mağazalar 1 (bir) yıl süreyi aşması nedeniyle ayakkabıyı alamayacaklarını beyan ettiler. Ziylan Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş müşteri hizmetlerini aradım. Israrla garanti süresi 1 (bir) yıl olması nedeniyle ayakkabıyı incelemeye/geri alamayacaklarını beyan ettiler.

Gürcan 66 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Ürünlerimize ait Garanti Belgesi bulunmamakta olup, ürünlerle ilgili garanti süresi değil; ürünün incelenebilme süresi bulunmaktadır. Ürününüzün bu süreyi doldurmuş olmasından dolayı herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön