18 Şubat 2013 #1636574

FLO-Ziylan Mağazacılık Problemli Üründen Haber Yok!

İki ay önce oğluma dakers marka beyaz yüzde yüz deri yazan bir ayakkabı aldım. flo osmanbey mağazasından iki ay içinde ayakkabı yanlardan açıldı zaten içi o kadar kötü kokuyordu ki çocuk iki gün üst üste giyinemiyordu firmaya başvurduk müşteri hizmetlerine üç kez e-mail attık ayakkabı firmada kontrol ediliyor bir kez geri gönderdiler.


Kullanım hatası diye ama böyle bir şey olamaz bir ay içinde yanlardan atan deri ayakkabının nasıl bir kullanım hatası olabilir tekrar incelensin diye yazı yazdık ama ayakkabının akıbeti belli değil ayrıca bu tür olaylar flo da çok sık olmaya başladı çevremdeki herkes şikayetçi firmadan.bu nasıl kalite politikası pazardan mal alsak daha ucuz ve daha kaliteli olur.

Ayfer 175 Okunma

Cevaplar

  • Ayfer24 Şubat 2013

    zaten başka bir yanıt beklemiyordum çünkü çevremdeki eş dost ve arkadaşlarımda buna benzer problemler yaşayıp firmaya başvurmuşlardı ve hepsinede aynı cevap geldi bu standart bir cevap şekli bu firma için bence kalite politikasından müşteri memnuniyeti politikasından uzak fir firma ve ürünleri çok kalitesiz bu sezon da sadece çoçuklarıma ve eşime 4 çift ayakkabı aldım ve hepsinde benzer problemler var bir daha bu firmadan ürün almayacağım ve yakınlarımada bunu belirteceğim tşk.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Firmamızın satış sonrasında arızalı ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci bulunmaktadır. Tarafımıza ulaşan tüm ürünler İnceleme Uzmanlarımız tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Yapılan değerlendirmelerde üretim yada malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır.Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirime konu olan üründe yukarıda belirtilen kriterler içerisinde değerlendirmeye alınmıştır. Yapılan inceleme işlemlerinde kusur niteliğini taşıyacak üretimsel bir hata ile karşılaşılamamıştır. Bu nedenle üründe işlem yapılamadığını bildirir, müşterimize göstereceği anlayış için teşekkür ederiz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön