15 Ocak 2016

FLO-Ziylan Mağazacılık Personelinin Kusurlu Olduğunu Kabul Ettiği Ürün!

212 AVM FLO-Ziylan Mağazacılık mağazasından Eylül 2015'de çıt çıt bantlı bir ayakkabı satın aldım. İlk kullanımda iç mekanda olmama rağmen düz alanda 3- 4 adımda bir çıt çıt atmaya başladı. Merdiven inmek ya da çıkmak istediğim de ise sağ bilekteki çıt çıtın en ufak bir bilek gerilemesinde bile atacak kadar gevşek olduğunu fark ettim.


Günü bu ayakkabı ile geçiremeyeceğimi anladığımda eve taksi ile gidip ayakkabı değiştirmek zorunda kaldım. Ürünü satın aldığım mağazaya götürerek yaşadığım sorunu paylaştım. Mağaza müdürü ürünün kusurlu olduğunu kabul etti. İade, değişim ve onarım gibi prosedürler için merkeze incelemeye gönderilmesi gerektiğini söyledi. Mağazadan bi süre sonra ürünün incelemeden döndüğü bilgisi geldi.

Ümran 300 Okunma

Cevaplar

  • Ümran12 Ocak 2016

    Ürünleriniz kalitesiz olabilir bunu anlayabilirim. Zaten modeli çok beğendiğim için sizden alışveriş yaptım. Ancak bu kadar büyük bir yapılanma içinde hizmet vermekte son derece başarısızsınız. Firma sahibi ve yetkilileride satın aldıkları bir ürünü hiç kullanmadan peşinde 4 ay koşturup çöpe atabilecek müşterileri kendilerine yakıştırıyorlar demek ki. Zira kendilerine ödediğim 99,99 TL'nin sadaka olmasının ötesinde ciddi zaman kaybı yaşattılar. Bu şikayet sonucunda hatalarını kabul etmeyeceklerini bilsem de belki okuyup utanırlar iş etiklerinden.

  • Ümran12 Ocak 2016

    Ciddi bir efor sarfettim. Ürünü 2. Kez incelemeden döndüğünde yine kusursuz olduğu belirtilmiş. Değişen mağaza personeline de yaşadığım problemi anlattığımda yetkili kişi dahil 3 kişi ürünün bariz kusurlu olduğunu ancak kendilerinin yetkisi olmadığını merkez ne derse o kurala uydularını söylediler. Yüzün üzerinde ayakkabı alışverişi yapan ve ilk defa ayakkabı ile ilgili sorun yasamış bir ürün kullanıcısı olarak ilk defa alışveriş yaptığım 4 aydır satın aldığım ürünü 1 kere giyemediğim FLO-Ziylan Mağazacılık markasından asla alışveriş yapmayacağım. Mağaza personeli ne yapabilirim sorum üzerine ayakkabı tamircisine bi götürün isterseniz diyecek kadar firmasının arkasında durmaktan aciz durumda.

  • Ümran12 Ocak 2016

    Merkez üründe hata olmadığı notu ile ürünü geri kargolamış. Mağaza yetkilisine nasıl yani diye sorduğumda bi yanlışlık olabileceğini söyledi ve ürünü ikinci kez kendisi ile birlikte sorunlu bölgeyi işaretleyerek tekrar incelemeye gönderdik. Kendisi bana müşteri hizmetleri kanalı ile şikayetimi tekrarlanan faydalı olabileceğini süreci hızlandıracağını söyledi. Öyle de yaptım. Ancak ne yazık ki yaklaşık 6 hafta süren incelemeleri boyunca bir kez bile bilgilendirmede bulunmadılar. Bu sürecin yaklaşık 15 gün süreceği söylenmişti oysaki. Ben mağazaya 2 kere gidip yaklaşık 5 kez telefonla arayarak durum bilgisi aldım. Sonuç olarak yaklaşık 4 ay boyunca 1 gün bile giyemediğim bir ürünün peşinde

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön