10 Ekim 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Personeli Yanlış Bilgi Verdi!

07.10.2013 tarihinde Maltepe Park AVM'deki FLO-Ziylan Mağazacılık'ta beğenmiş olduğum Kinetix'in badova modelinin istediğim renk ve numarasının bulunmaması üzerine yetkili personelden hangi mağazanızda bulunduğunu öğrenmek amacıyla sistemden bakmasını istedik eşimle.


Ancak Maraş şubesinde bulunduğu başka bir yerde kesinlikle olmadığı cevabını aldık. O gün başka bir yerden istemeye istemeye farklı bir ayakkabı aldık (o ayakkabıda aklımız kalmıştı). 08.10.2013 akşamı oğlumuza mont almak üzere Pendik Neomarin mağazasına gittiğimizde FLO'ya da uğradık merakımızdan. Bir de gördük ki istediğimiz ayakkabı, numarası da dahil olmak üzere reyonda idi. Maltepe Park mağazasından şikayetçiyim.

Nursel 68 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi11 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle mağazamızda yaşamız olduğunuz sorundan dolayı özür diler, yaşadığınız sorunun sitemiz aracılığıyla tarafımıza ulaştırılmasını sağladığınız için teşekkür ederiz. Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Maltepe FLO mağazasında yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili gerekli yerlere bildirimler yapılmış olup çalışanlarımızı işinde daha dikkatli ve özenli olması adına gerekli uyarılar yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, yaşamış olduğunuz sorundan dolayı özür dileklerimizi iletiriz. Saygılarımızla, FLO Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön