01 Nisan 2013 #1716355

FLO-Ziylan Mağazacılık Personel Kaba Davranıyor!

Gazimuhtarpaşa mağazasında personellerin müşteriye nezaketli davranmadığı bugün gittiğim mağazanız da 2 adet ayakkabı aldım aynı mağazanın da yaklaşık 7 veya 8 yıllık müşterisiyim tüm personellerin tanımasına rağmen sorumlu olduğunu söyleyen çalışandan birtane ayakkabının hediye olacağını belirterek kendisinden birtane kutu istedim.


Ancak ilgilinin kutuyu veremeyeceğini belirtmesi üzerine kendisine ben buranın müşterisiyim siz beni tanıyorsunuz birtane ayakkabıyı kutuya koyun dedim ancak görevli kutuya koyamayacağını işine gelirse gelirsin işine gelmezse gelmezsin biz sana mektup mu gönderdik diye rencide edici kelimeler kullandı oysaki ben bana gelen mail üzerine mağazaya gitmiştim.

Bekir 21 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle mağazamızda yaşamız olduğunuz sorundan dolayı özür diler, yaşadığınız sorunun sitemiz aracılığıyla tarafımıza ulaştırılmasını sağladığınız için teşekkür ederiz. Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Gaziantep FLO mağazasında yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili gerekli yerlere bildirimler yapılmış olup çalışanlarımızı işinde daha dikkatli ve özenli olması adına gerekli uyarılar yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, yaşamış olduğunuz sorundan dolayı özür dileklerimizi iletiriz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön