14 Şubat 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Personel Kaba Davranıyor!

12. 02. 2013 tarihinde pendik neomarin şubesinde 9 civarında bütün personel temizlikte mağaza temizleniyor müşteri içeri giriyor ilgilenen yok. ayrıca bu kadar pis bir yerde olamaz. satış danışmanının yanına gidiyorsunuz çağırmaya geliyor ayakkabı çıkarıyor gidiyor tekrar çağırmak için depo'dan gidiyoruz bizimle artık ilgilenirmisiniz dediğimizde birde çalışandan azar işitiyoruz.


Bu nasıl bir işleyiş anlamadım satış yapmak için çalışılmıyor. müşteri bir şey almadan gitsin diye seslenişlerimiz duymamazlıktan geliyorlar. Kötü bir satış danışmanlığı ve çok pis bir mağaza belki çalışma saatlerinde süpürülmezse mağazanın pisliği görünmeyecek.

Merve 53 Okunma

Cevaplar

  • Merve28 Şubat 2013

    benle irtibata geçilmiş de benim neden haberim yok. sadece sitede ki cevabı kapatmak için bunlar yapılıyor.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi18 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmış olup konu ile ilgili olarak müşterimize www.flo.com.tr' den 15.02.2013 itibarı ile geri dönüş sağlanmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön