20 Mart 2013 #1696610

FLO-Ziylan Mağazacılık Personel Faturayı Önümüze Fırlattı!

Flo Osmanbey şubesinden aynı üründen 2 tane almak istedik. 2.ürüne %50 indirim vardı; fakat ellerinde aynı ayakkabıdan 2 tane olmadığı için birini oradan alıp diğerini ise istiklal şubesine gidip değişim yolu ile aynı faturada gösterip indirimden faydalanabileceğimiz söylendi. İstiklal şubesinde gittiğimde durumu anlattım, bana yapamayacaklarını söylediler.


Bende suçun bana ait olmadığını anlatmaya çalıştım. Sonuçta Kasa şefinin faturayı önümüze fırlatıp işleminizi yapmıyorum demesinden mağaza içerisinde ben Osmanbey şubesine eğitim verememe hatta çalışanlara şeflerinin adını sorduğumuzda bizim kimseden korkumuz yoka kadar gitti olay. Şimdiye kadar ne böyle bir duruma tanık oldum ne duydum.

Atiye 77 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi20 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle mağazamızda yaşamız olduğunuz sorundan dolayı özür diler, yaşadığınız sorunun sitemiz aracılığıyla tarafımıza ulaştırılmasını sağladığınız için teşekkür ederiz. Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. İstiklal FLO mağazasında yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili gerekli yerlere bildirimler yapılmış olup çalışanlarımızı işinde daha dikkatli ve özenli olması adına gerekli uyarılar yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, yaşamış olduğunuz sorundan dolayı özür dileklerimizi iletiriz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön