16 Şubat 2013 #1637299

FLO-Ziylan Mağazacılık Önleri Açıldı!

25. 10. 2013 tarihinde 2 cif bot aldım bir ay sonra giymeye başladım 18 gün sonra önleri açıldı 18. 01. 2013 tarihinde tamir için bıraktım 16. 02. 2013 tarihinde telsim almaya gittim ürün teslimi yapan T.Y. bey ile baktık sağ tarafta hafif bir tamir yapılmış ama falcata ile deriyi çizmişler sol taraf ise hiç yapılmamış.


Ayrıca ben kendim almış olduğum bağcıkları söküp kendi ucuz iplerini takmışlar benim bağcıklarımı nasıl alırlar teslim almadım ürünü T.Y. bey geri gönder elim olmamış gerçekten söyledi şimdi ben 1 ay daha bekliyiceğim yaz geldi seneye mi giyim beyoğlu hasköy semtinde 38 senedir ikamet etmekteyim yaklaşık nüfusumuz 1800 kişi aileyiz.

İlyas 36 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi19 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz , Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Tarafımıza aktarmış olduğunuz bilgilere istinaden talebiniz doğrultusunda ürününüz tekrar incelenebilir.Bu nedenle ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün merkezimize Satış Sonrası Hizmetler Birimi’ne ulaştırılması gerekmektedir.Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış belgeniz ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır.Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar,bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön