06 Nisan 2013 #1728296

FLO-Ziylan Mağazacılık Onarıma Giden Ürünü 1 Aydır Alamıyorum!

20 Şubatta aldığım ürünü (ayakkabı) dikişlerinin açılması şikayeti ile 4 mart tarihinde mağazaya götürdüm, incelemeye gönderileceğini ve 21 iş günü (30 Gün) içerinde elimde olacağını söylediler.


Bugün ayın 5 i olmasına rağmen ürünüm ile ilgili herhangi bir gelişme yok az önce gittiğim mağaza personeli ürünün onarıldığını hafta içerisinde geleceğini söyledi yani benim bekleme sürem şu an bile minimum 35 gün oldu bile daha ne kadar uzayacağıda mechul.


Artık ürünün onarılıp gelmesinin bir anlamının kalmadığını ve 21 iş günü süresinin aşılması ile haklılığımın bir kat daha artması sonucunda, konu ile ilgili yasal yollara başvuracağım.

Onur 31 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Değerli müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmış olup konu ile ilgili olarak müşterimize geri dönüş sağlanmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön