18 Nisan 2013 #1728881

FLO-Ziylan Mağazacılık Müşteriye Verilen Değer!

Flo Ayakkabı mağazasından bir ayakkabı aldım. Ancak aldığıma pişman oldum. Ayakkabının içi çorabınıza yapışıyor ve sizi çok rahatsız ediyor. Ayakkabıyı ayağınızdan çıkarırken iç astarı yapışır gibi olduğundan çıkacak gibi oluyordu. 1 gün ayakkabıyı giydikten sonra mağazaya gittim. Biz halledeceğiz dediler ve sonra çağırdılar.Fakat yaptıkları sadece iç astarından açık bir bölümü yapıştırmışlar. Tabiki sorun çözülmedi. Ayakkabıyı incelemeye gönderdiler. Sonra beni çağırdılar ve hiçbir sorunun olmadığını yani ayakkabıyı bana geri verdiler. Müşteri hizmetlerini aradım. Yapacak hiçbir şeylerinin olmadığını söylediler. Mağdur oldum.

Cüneyd 30 Okunma

Cevaplar

  • Cüneyd19 Nisan 2013

    Yıllardır ziyaret ettiğim ve ayakkabı aldığım flo mağazası bu tavrı ile müşterisini kaybetmiştir.Bu şekilde standart cevaplar ile kalitenizi ortaya koyuyorsunuz.Arkadaşlar Flo mağazasına gitmeden önce düşünmenizi tavsiye ederim.Aldığım ayakkabı evde duruyor.Her gördüğümde sizi olumsuz bir şekilde hatırlayacağım.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön