13 Mayıs 2013 #1793337

FLO-Ziylan Mağazacılık Müşteriye Kaba Davranış!

Armada mağazasından almış olduğum ürünün tutarı karşılığı verilen saati 2 gün sonra değiştirilmesi için Armada ile görüştüğümde, fatura ile birlikte gidildiğinde ürünün herhangi bir şubede değiştirilebileceği bilgisi verildi. Bunun üzerine Ankamall şubesine gittim. Aldığım cevap "aldığınız mağazaya gidin değiştirin"oldu.


Kasadan ayrılırken kasiyerin arkamdan söylendiğini duydum. Neden söylendiğini sorduğumda isminin O.B. (soyadı yanlış olabilir) olduğunu öğrendiğim şahıs bana "çık mağazadan, dışarda görüşelim seninle"dedi. Personelinizin müşteri memnuniyeti anlayışı müşteriyi tehdit etmek midir?

Volkan 35 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle mağazamızda yaşamız olduğunuz sorundan dolayı özür diler, yaşadığınız sorunun sitemiz aracılığıyla tarafımıza ulaştırılmasını sağladığınız için teşekkür ederiz. Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Ankamall FLO mağazasında yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili gerekli yerlere bildirimler yapılmış olup çalışanlarımızı işinde daha dikkatli ve özenli olması adına gerekli uyarılar yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, yaşamış olduğunuz sorundan dolayı özür dileklerimizi iletiriz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön