17 Temmuz 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Müşteri Memnuniyetsizliği!

28/06 tarihinde vermiş olduğum sipariş ile 2 adet ayakkabı aldım. Biri doğru diğeri yanlış geldi. Yanlış gelen ürün için değişim talebinde bulundum, kargoya teslim ettim ve 09/07' de merkeze teslim edildiğini öğrendim. Görüştüğüm kişi 5 iş günü içerisinde adresime (ilk adres) teslim edileceği bilgisini verdi.


Ancak hafta sonuna doğru durum için aradığımda talebiniz Pazartesi işleme alınacak ve 7 günde teslim olur dendi. Görüştüğüm müşteri hizmetleride müşterinin sözünü kesme ve üste çıkma kabalığı var. Şikayet etmek istedim talebiniz yönlendirildi dendi. Dönüş olacak mı dedim ilgililere iletildi dendi. 16/07' tarihinde aradım talebim işleme alınmamış bugün alınacak ve 7 günde olursa sonuçlanacak.

Sedanur 39 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi25 Temmuz 2013

    Sayın Yetkili, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmış olup yapılan araştırmalarda müşterimize yanlış gönderilen üründe ücret iadesi yapıldığı bilgisine ulaşılmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön