06 Kasım 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Müşteri Memnuniyetini Önemsemiyor!

FLO-Ziylan Mağazacılık Kocaeli İzmit Şubesi'nden kurban bayramı öncesi 79,90 TL fiyatlı üzerinde zımbalar bulunan bir çizme satın aldım. Ertesi gün ilk kez giydiğimde zımbalardan bir tanesi neredeyse çıkıyordu.


Hiçbir kötü ve özensiz kullanım olmaması, ayakkabıların tertemiz kullanılmasına rağmen şehir dışında bulunmam nedeniyle 23 Ekim günü şubeye gittiğimde, incelenmek için gönderileceğini belirtip belgeleriyle ayakkabıyı alıp, bir fiş verdiler.


4 Kasım tarihinde şubeye geri gönderildiği bildirilen ayakkabımı bugün almaya gittiğimde ise, üzerinde hiçbir tamir işlemi yapılmamış, herhangi bir değişim veya iade talebimin kabul edilmediğini ve sanki bir günlük ayakkabı değilmiş gibi gülünç bir mektupla geri aldım.

Necla 82 Okunma

Cevaplar

  • Necla07 Kasım 2013

    Onarım işlemi yapılamayacaktan kastınız tam olarak nedir anlayamadım? Bu ayakkabıyı yaparken zımbalarını siz takmadınız mı acaba yerine? Yeniden bir zımba takmak çok mu zor geliyor size? 80 liralık bir ayakkabıdan bahsediyoruz.. 1 lira bile etmeyecek bir zımbayı takmak çok zorsa sizin için, mağazalarınızda eleman çalıştırmak yerine gelin de kendiniz çalışın o zaman, onlara da ücret ödemek zorunda kalmazsınız, daha da çok kazanırsınız. Aldığım kalitesiz ayakkabınızla zenginliğinize zenginlik kattığım için o kadar üzgünüm ki, tahmin bile edemezsiniz. Ama şunu bilmenizi istiyorum, ben ve benim görüşlerimi dikkate alan hiç bir insan bundan sonra sizinle hiç bir alışverişte bulunmayacaktır emin olabilirsiniz. Değerli vaktinizi çaldığım için özür dilerim sayın FLO!

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi07 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön